Haladékot adnak karácsonyra a szolgáltatók
Januártól a fűtési idényben nem kapcsolhatók ki az energiaszolgáltatásból az iskolák, kórházak, de karácsonykor a szolgáltatók a lakossági tartozókat sem korlátozzák.
Haladékot adnak karácsonyra a szolgáltatók
Januártól a fűtési idényben nem kapcsolhatók ki az energiaszolgáltatásból az iskolák, kórházak, de karácsonykor a szolgáltatók a lakossági tartozókat sem korlátozzák.
Behúnyja fél szemét az ünnepek alatt a Főgáz
A Főgáz az ünnepi időszak alatt több száz otthonban nem kapcsolja ki a gázszolgáltatást az ország 10 megyéjében és Budapesten, azon ügyfeleinél, ahol a tartozások mértéke miatt esedékes lenne.
Januártól változik az energiatörvény - a parlament elfogadta a módosításokat
Az Országgyűlés elfogadta az egyes energetikai törvények módosítását, amelyek 2012. január elsején lépnek hatályba - közölte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.
Kritikus állapotba jutottak a magyar városok
Az energiaszolgáltatók szerint a tavalyihoz képest jelentősen nőtt az önkormányzati kintlevőségek összege, egy módosító új védelmet jelenthet a kikapcsolás ellen.
Nem fizettek az önkormányzatok, kihűlnek a radiátorok az iskolákban
Nemfizetés miatt hat településen energetikai szolgáltatásainak korlátozására kényszerül a Dalkia Energia Zrt; a korlátozás elsősorban megyei, illetve települési önkormányzatok fenntartása alá tartozó oktatási- és nevelési intézményeket, kollégiumokat érint.