Áprilistól országos energiaszolgáltató lesz a Magyar Telekom
Április 1-jétől az ország teljes területén kínál áramot és földgázt lakossági ügyfeleinek a Magyar Telekom.
Áprilistól országos energiaszolgáltató lesz a Magyar Telekom
Április 1-jétől az ország teljes területén kínál áramot és földgázt lakossági ügyfeleinek a Magyar Telekom.
Leírhatja a magyar gazdaságot is a német energiaforradalom?
Németországban forradalmi ütemben bővülhet a zöld energiaforrások felhasználása az atomenergia elutasítása nyomán, ami alááshatja a hagyományos módon, például a gázerőművekben folyó energiatermelés gazdaságosságát.
Energikusan tudja le az atomenergia elvesztését E.On
Az alternatív energiaforrások kihasználásának erősítésével és Európán kívüli terjeszkedéssel igyekszik kárpótolni magát németországi atomerőművei kieséséért az E.On.
Rendkívüli kéréssel fordult a szolgáltatókhoz a BM
A nagy és várhatóan tartós hidegre való tekintettel a Belügyminisztérium (BM) arra kéri az energiaszolgáltatókat, hogy átmenetileg ne kapcsolják ki a fűtést és a villanyt a számláik kifizetésével elmaradásban lévő ügyfeleknél.
Új veszélyek otthon - kémkedhet utánunk a villanyóránk?
A tervezhetőbb, alacsonyabb energiafogyasztást eredményező okos mérés bevezetése több személyes adat kezelésével jár majd, mint korábban, ez pedig több problémát is felvet. Szakmai vélemények szerint azonban az aggodalmak kezelhetők, egyszerű szabályozási kérdésről van szó.