Bezár Magyarország negyedik legnagyobb áramtermelő erőműve
Magyarország negyedik legnagyobb áramtermelő erőműve, a tiszaújvárosi Tisza II. erőmű március 31-vel befejezi termelését, 101 embert elbocsátanak.
Bezár Magyarország negyedik legnagyobb áramtermelő erőműve
Magyarország negyedik legnagyobb áramtermelő erőműve, a tiszaújvárosi Tisza II. erőmű március 31-vel befejezi termelését, 101 embert elbocsátanak.
Az oroszok finanszíroznák a cseh atomerőművet
Nyugati vetélytársaival ellentétben az orosz Roszatom vállalná a cseh atomerőmű két új reaktorral való kibővítésének finanszírozását – ezzel gyakorlatilag bebiztosítva győzelmét a tenderen.
Mégsem lesz gáznagyhatalom Lengyelország - Magyarországnak is rossz hír
Úgy tűnik, elszállnak az álmok, hogy Lengyelország palagáz-készleteinek köszönhetően Norvégiához hasonló energetikai nagyhatalommá válhat – a varsói geológiai intézet jelentése szerint az amerikai becsléseknek csak a töredékére lehet számítani.
NFM: nem várható gázáremelés
A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) a következő negyedévben nem tervezi a hatósági árak változtatását a fölgáz egyetemes szolgáltatásra jogosult fogyasztóknál - közölte a tárca kommunikációs főosztálya az MTI érdeklődésére kedden.
Brutális áramdrágulás jöhet, ha Magyarország lemarad
Magyarországon 2014 márciusáig kell eredményt felmutatniuk az áramszolgáltatóknak a most induló okos mérési tesztek ügyében, hazánk egyelőre csak kissé maradt le a főáramtól. Okos mérés híján hosszú távon a többszörösére drágulhat az áram.