Pár nap után fölfüggesztették az energiapályázatokat
Újabb energetikai pályázatokat függesztett föl az NFÜ, mindössze pár nappal indulásuk után.
Pár nap után fölfüggesztették az energiapályázatokat
Újabb energetikai pályázatokat függesztett föl az NFÜ, mindössze pár nappal indulásuk után.
Magyarország energianagyhatalom lehetne - Szeged lenne az egyik központ
A napokban újabb KEOP-pályázatok nyílnak - azonban a szabályozás kiszámíthatatlan alakulása, például az energiaárak központi csökkentése komoly akadály a geotermikus energia hazai felhasználásának bővülése előtt. A rendelkezésre álló EU-források roppant szűkösek, a támogatási igény csak a Dél-Alföldön jóval magasabb - mondja Kóbor Balázs geológus, a Dél-alföldi Termálenergetikai Klaszter és a Magyar Termálenergia Társaság tagja.
Halasztották az energiapályázatok beadásának kezdőnapját
Későbbre tolódott több KEOP-os pályázat beadásának legkorábbi időpontja, illetve ma este jár le több energetikai pályázat beadási határideje.
Év végéig írják ki a paksi tendert
A korábban vártnál később jelenhet meg a paksi atomerőmű bővítési tendere, az MVM-vezér szerint legalábbis nem az \"év elején\" hanem idén \"év végéig\" indulat el a kiírás.
Nem ment át a rezsicsökkentés üzenete
A fogyasztók többsége továbbra is azt gondolja, hogy az energiaszolgáltatók határozzák meg a fizetendő díjakat, a legtöbben arra számítanak, hogy a 10 százalékos csökkenés nagy részét a céges rezsidíjak emelkedése ellentételezi.