Nők 40 - jó hír érkezett!
Idén is folytatódik a Nők 40 program, vagyis korábban elmehetnek nyugdíjba azok a nők, akiknek 40 év jogosultsági idejük van, és így nem kell megvárniuk, amíg elérik a nyugdíjkorhatárt - adta hírül az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) vasárnap.




