Nyílt levélben szóltak vissza az OORI dolgozói Cserháti leváltása miatt, cáfolják Kásler állításait
Orbán Viktor miniszterelnöknek és Pintér Sándor belügyminiszternek írtak nyílt levelet az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet (OORI) dolgozói, miután vasárnap Kásler Miklós emberi erőforrás miniszter megszüntette az intézet főigazgatójának, Cserháti Péternek a megbízatását - értesült az Index.




