Kinevezték az OORI új vezetőjét
Flóris István az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet (OORI) új vezetője - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egészségügyért felelős államtitkársága hétfőn az MTI-vel.
Kinevezték az OORI új vezetőjét
Flóris István az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet (OORI) új vezetője - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egészségügyért felelős államtitkársága hétfőn az MTI-vel.
Ingyenes mentesítő hajójárat indul a nagymarosi földcsuszamlás miatt
Ingyenes mentesítő hajójárat indul Nagymaros és Zebegény között, ahol az esőzések miatt három helyen megcsúszott a hegyoldal - mondta hétfőn Nagymaroson, a hegyomlás helyszínén az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára.
Csak egyszer jár az 500 ezer forintos juttatás az egészségügyi dolgozóknak
Az egészségügyi szolgáltatók készítik elő az 500 ezer forint egyszeri juttatás kifizetését, az átláthatóság és a többes juttatások elkerülése érdekében ezek rögzítik dolgozóik jutalmának kifizetési kérelmét - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) vasárnap az MTI-vel.
Koronavírus: fontos bejelentést tett Kásler Miklós
A friss miniszteri bejelentés szerint június 15-től helyreáll a magyarországi egészségügy megszokott eljárásrendje.
A szociális munkások is pluszpénzt kapnak?
Az Emmiben azon dolgoznak, hogy a szociális ágazatban dolgozók is megkapják az egészségügyiseknek megígért félmilliós pluszjuttatást - számolt be a Népszava.