BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

emmi

07.
24.
20:44

Újra személyesen fogadhatják a betegeket a 65 évesnél idősebb orvosok

A higiénés szabályok fokozott betartása mellett már biztonsággal visszatérhetnek a korábban a sérülékeny csoportba tartozó orvosok, ápolók, nővérek az egészségügyi ellátásba. Kásler Miklós emberi erőforrás miniszter ugyanis pénteken visszavonta a 65 év feletti egészségügyi dolgozók közvetlen egészségügyi betegellátás alóli mentesítésére vonatkozó utasításokat - közölte az emberi erőforrás tárca.

Szerző(k):
Szepesi Anita