BUX 139490.49 -0,1 %
OTP 45540 -0,94 %
header

elte

02.
28.
15:50

Az ELTE után a BME dolgozói is felszólaltak: több bért követelnek

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem dolgozói csatlakozva az ELTE dolgozói kezdeményezéséhez, elfogadhatatlannak tartják, hogy a közoktatási szektorban zajló bérrendezéssel egy időben a fenntartó továbbra sem biztosít forrást a magas színvonalú egyetemi oktatáshoz és kutatáshoz, továbbá a tisztességes bérezéshez és hallgatói juttatásokhoz.

Szerző(k):
Eisenkrammer Nóra