Idén sincs magyar egyetem az ötszáz legjobb között
Az ELTE azért nagyot ment, 140 helyett javított a világ legjobb egyetemeinek listáján. A magyar egyetemek közül a Szegedi Tudományegyetem a második, a Debreceni Egyetem pedig a harmadik helyezett.
Idén sincs magyar egyetem az ötszáz legjobb között
Az ELTE azért nagyot ment, 140 helyett javított a világ legjobb egyetemeinek listáján. A magyar egyetemek közül a Szegedi Tudományegyetem a második, a Debreceni Egyetem pedig a harmadik helyezett.
A Junior Prima elismerés után újabb díjat kapott az Index újságírója
Szerdán az Ébredések Alapítvány által kiosztott Antistigma-díjban részesült Holló Bettina, az Index közélet rovatának munkatársa.
Mit tudhat Orbán Viktor gimnáziuma, hogy szemet vetettek rá?
Új fokozatba kapcsolt az „iskolai privatizáció” és egyáltalán nem a véletlen műve, hogy ismert, jóhírű intézményekre vetik ki a hálót. Na de kinek és miért éri meg fenntartani egy középiskolát?
Magyar módszer vihet közelebb a rák gyógyításához
A ragasztó molekulák segíthetnek a betegség kezelésében.
Hadat üzennek a banki csalóknak: biztonságosabb lehet a bankolás?
Az ELTE hallgatói modern környezetben kutathatják a pénzügyi visszaélések megelőzési lehetőségeit az OTP-vel közösen létrehozott kutatólaborban. A pénzintézet az eredményeket a saját biztonsági rendszerének fejlesztéséhez is használni fogja, így a projekt nagy előrelépést hozhat a pénzügyi szektorban.