Több száz milliós kár érhette Zuglót a Papcsák-érában
Egy önkormányzati megbízásból készült jelentés több száz milliós kárt okozott Zuglónak hat olyan, nagy összegű szerződés, amelyet Papcsák Ferenc 2010 és 2014 közötti polgármestersége idején kötöttek. A kerület jogi lépésekre készül - írja a Magyar Nemzet.




