BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
header

elnök

03.
12.
07:40

Koronavírus: minden ötödik amerikai elvesztett már valakit a vírus miatt

Minden ötödik amerikai elvesztette legalább egy rokonát vagy közeli barátját a koronavírus-járvány miatt - adta hírül csütörtökön az AP amerikai hírügynökség a NORCCenter kutatóintézettel közös elemzése alapján. Közben Joe Biden, az Egyesült Államok elnöke csütörtök esti tévébeszédében bejelentette, hogy május elsejére minden felnőtt honfitársának biztosítani akarja a koronavírus elleni oltás lehetőségét, július negyedikére pedig a járvány előtti normális életvitel közelébe szeretné terelni az országot.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna