Ismét lecsaptak a buszsávot jogosulatlanul használókra (videóval)
Folytatódott a fővárosban a jogosulatlanul buszsávot használó autósok ellenőrzése. Két nap alatt 68 szabálytalanság miatt intézkedtek a budapesti rendőrök. Az ellenőrzés kiemelt helyszínei az Üllői út, az Andrássy út, a Nagymező utca, a Bajcsy-Zsilinszky út, a Nagykörút, a Nagykörösi út és a Budaörsi út volt - adta hírül a Budapesti Közlekedési Központ (BKK)




