Fejlesztik a nővérszállókat
Az egészségügyi dolgozók lakhatási feltételeinek javítása érdekében nyolc kórház nővérszállóit fejleszti a kormány 2022-ig; a fejlesztés 634 szakdolgozónak nyújt kényelmesebb életteret - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma.




