Leesne az arany ára, de nem tud, mert a nagy guruk megőrültek
A koronavírus-járvány miatt esett a kereslet az arany legnagyobb felvevőpiacainak számító Kínában és Indiában. Az ára viszont nem tud esni, mert a nyugati befektetők aranylázban égnek, félnek ugyanis az inflációtól és a nullára levágott kamatok következményeitől. Még azok is bevásároltak, akik eddig utálták az aranyat.




