Minden tizedik magyar szerint csak jövő év végére állhat vissza az élet
A magyar munkavállalók jövő évi reményeire is az általános optimizmus jellemző: hisznek abban, hogy rendeződnek a dolgok, annak kapcsán azonban jelentően eltér a véleményük, hogy ez hogyan és mikor fog megtörténni – derül ki a Profession.hu friss, reprezentatív kutatásából. De minden tizedik ember szerint csak a jövő év végére, 12 százalék szerint csak az őszre lesz normális életünk.




