Európai bányákat kellene most már venni Kína miatt
A befektetők szerint eljöhetett az ideje az európai bányatársaságok részvényeiből bevásárolni. A szektor idén eddig lemaradó volt, de van egy csomó ok, ami miatt ez megváltozhat. Ilyen például az, hogy a köhögő kínai gazdaságot masszív stimulusokkal próbálják megtámogatni.




