Mínuszban a Mol, nem tetszik a befektetőknek a váratlan veszteség
Negatívan reagáltak a befektetők a Mol negyedik negyedéves jelentésére és a nem várt veszteségre.
Mínuszban a Mol, nem tetszik a befektetőknek a váratlan veszteség
Negatívan reagáltak a befektetők a Mol negyedik negyedéves jelentésére és a nem várt veszteségre.
A jelek szerint nincs még késő OTP-t venni
A korábbi 20 500-ról 28 ezer forintra emelte az OTP-részvények célárát az Erste elemzője.
Még szerencse, hogy Trump nem túl népszerű, különben baj lenne a tőzsdén
A historikus példák alapján az amerikai elnöki ciklusok első két éve kifejezetten gyenge szokott lenni a tőzsdéken, ráadásul a részvények is eléggé túlárazottnak tűnnek. Így sokat kell tenni, hogy ez az év is emelkedést hozzon a piacon, még szerencse, hogy ha olyan alacsony egy amerikai elnök elfogadottsága, mint Trumpé, az általában jót tesz a piacnak.
NostradAImus gömbbe nézett: ezt jósolja 2025-re
Egy újságíró teljesen feladta a további spekulálást, inkább rábízta a feladatot korunk legnagyobb találmányára. A ChatGPT többek között megjósolta a bitcoin árfolyamának tetőzését, valamint az amerikai infláció alakulását is.
Tíz év alatt messzire sodródtunk az euró bevezetésétől
Azzal, hogy Magyarország belépett az EU-ba 2004-ben, kötelezettséget vállalt arra, hogy bevezeti az eurót. A GKI Gazdaságkutató Zrt. most azt elemezte, mennyire is vagyunk távol ettől.