Ezer tonna a KÜI első féléves mérlege
A múlt évben 169 tonnányi húst vont ki a forgalomból a Nébih (Nemzeti Élelmiszer-biztonsági Hivatal) Különleges Ügyek Igazgatósága, az idei év első felében már 1000 tonnát és 4,5 milliárd forint be nem fizetett áfát derített föl − mondta Kardeván Endre, a Vidékfejlesztési Minisztérium élelmiszerlánc-felügyeletért és agrárigazgatásért felelős államtitkára.


