Újra kinyitott az azonnali hatállyal bezáratott Nagyi palacsintázója
A múlt héten záratta be a Batthyányi téri Nagyi palacsintázóját a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) egészséget veszélyeztető élelmiszerbiztonsági és higiéniai hiányosságok miatt.




