Újabb gyomorforgató pékséget záratott be a hatóság (Videóval)
Lejárt élelmiszerek és vállalhatatlan, mocskos gyártási körülmények miatt tettek lakatot egy csillaghegyi pékségre. A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) hatósági eljárást indított az ügyben, várhatóan több százezer forintos bírságot kaphat az üzemeltető Napsugár Plusz Kft.




