BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

élelmiszer-biztonság

12.
19.
12:28

Kevesebb gond lehet az élelmiszerekkel

A téli, szezonális élelmiszerlánc- ellenőrzések tapasztalatai alapján javult az élelmiszerforgalmazók szabálykövetése, a legtöbb probléma továbbra is a higiéniai feltételek biztosításával volt, ugyanakkor csökkent a nyomon követhetőségi hiányosságok aránya - ismertette Zsigó Róbert, a Földművelésügyi Minisztérium (FM) élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkára kedden sajtótájékoztatón.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan