Már Borsodban is megjelent a halálos kór
Már Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is kimutatták az afrikai sertéspestist.Az első esetet még áprilisban Heves megyéből jelezték, ahogy akkor, úgy most is egy kilőtt vaddisznónál észlelték az állatokra halálos kórt.




