Újabb, rákkeltő vegyülettel szennyezett szezámot találtak a boltokban
A BiOrganik Kft. etilén-oxid szennyezettség miatt kivonta a forgalomból és visszahívta a 250 grammos kiszerelésű Naturmind fekete szezámmag nevű termékét - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az MTI-vel.




