Nekiment a német autóiparnak Merkel
Kemény szavakkal üzent a német autóiparnak a háromhetes szabadságáról visszatérő Angela Merkel. A német kancellár arról beszélt, hogy az autóipari szereplők hihetetlen mértékű bizalmat játszottak el a dízelbotrányban, másfelől támogatást is ígért a gyártóknak - írja Financial Times cikkét idézve a 444.hu.



