Érkezik az újabb adó - már csak az időpont kérdéses
Továbbra is heves szakmai viták zajlanak a kormányzati berkekben az elektromos autók töltésére használt áram extra adóztatásról. Így már szinte bizonyos, hogy - a korábbi tervekkel ellentétben - idén nem születik meg a törvény az új áramadó bevezetéséről – értesült a Magyar Nemzet iparági forrásokból.




