Kiderült, mikor szünteti meg szolgáltatását a Telekom
Felkészült az NKM Nemzeti Közművek Zrt. országos áramszolgáltatási üzletága a Magyar Telekom Nyrt. lakossági áramfogyasztóinak átvételére - jelentette be a társaság. A szolgáltatás november 1-jétől szűnik meg.




