Hiába a 900 milliós támogatás, elbocsátanak 400 dolgozót
Tavaly még 900 millióst támogatást kapott, ma már négyszáz dolgozót küldene el a Sanyo a napelemeket gyártó dorogi gyárából, a leépítést a munkásoknak már bejelentették - tájékoztatta az üzem több, névtelenséget kérő dolgozója az MTI-t.




