Minden 8. dolgozóját elküldi a Mol
A világgazdasági recesszió miatt elindított átszervezési programjának keretében 700 embert küld el a Mol Nyrt. – értesült az Index. A programtól 110 milliárd forint javulást várnak 2014-ig, és 300 milliárdos befektetést ígérnek a következő három évre.




