Több ezer embert küld el az Opel
Az Opelnél az idén felszámolnak 2600 állást, a legtöbb munkahely Németországban szűnik meg.
Több ezer embert küld el az Opel
Az Opelnél az idén felszámolnak 2600 állást, a legtöbb munkahely Németországban szűnik meg.
Lefejezték a top kórház vezetését
A honvédelmi miniszter felmentette beosztásából a Honvédkórház \"magasabb szintű vezetőit\", köztük a kórház parancsnokát; Hende Csaba álláspontja szerint a vezetők nem tették meg a megfelelő intézkedéseket az intézmény finanszírozási helyzetének javítása érdekében. Az orvos igazgatói feladatokat, a kórház vezetését Zsiros Lajos orvos ezredes látja el.
Biztos a lebukás - mivel ne próbálkozzunk a munkahelyi főnöknél?
Kockázatos, de nem esélytelen próbálkozás lelki válságra hivatkozva felmentést kérni a munka alól, de egyes főnökök pusztán azért kirúghatnak, hogy telefonon próbáljuk kimenteni magunkat.
NGM: képtelenség, amit a szerencsejáték szövetség állít
Minden alapot nélkülöz a Magyar Szerencsejáték Szövetség azon állítása, hogy a nyerőgépek betiltása miatt 40 ezer embert bocsátanának el az üzemeltetők - véli a Nemzetgazdasági Minisztérium.
Ötszáz főt küld el a Magyar Telekom
A Magyar Telekom jövőre 500 munkavállaló elbocsátását tervezi, az anyavállalatot érintő létszámleépítésről és egyéb költséghatékonysági intézkedésekről a cég már megállapodott a társaságnál működő érdekképviseletekkel - tette közzé a távközlési társaság a BÉT honlapján hétfőn.