Újabb leépítés a közmédiában
Csoportos létszámcsökkentési szándékot jelentett be a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA); az intézmény összesen 177 dolgozójától válna meg - áll a társaság csütörtöki közleményében.
Újabb leépítés a közmédiában
Csoportos létszámcsökkentési szándékot jelentett be a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA); az intézmény összesen 177 dolgozójától válna meg - áll a társaság csütörtöki közleményében.
270 bányásznak mondott fel a Vértesi Erőmű
Az utolsó műszakot töltötte a föld alatt 270 dolgozó a Márkushegyi Bányában, elbocsátásukkal megkezdődött Magyarország utolsó mélyművelésű szénbányájának 2018-ig tartó bezárása - írta keddi számában a 24 Óra.
Nagy bejelentésre készül a Tesco központja
Jelentős elbocsátások lesznek a Tesco központi apparátusában és újraírják a beszállítói szerződéseket - értesült a brit sajtó. A cég nem kommentálta az értesüléseket.
Megszorítások és kirúgások jönnek az egészségügyben
Intézmények megszüntetésével és közel 150 dolgozó kirúgásával spórolna 500 millió forintot a kormány az egészségügyben, írja a Népszabadság.
Újabb magyar gesztus az oroszoknak Pakson?
Az Orbán-kabinet a paksi atomerőmű vezérkarának a lecserélésére készül – értesült a Népszabadság. Lázár János a hét elején már említette, hogy változások várhatók. A bejelentés akkor teljes értetlenséget keltett, mostanra viszont –legalábbis Pakson – a tanácstalanság ijedtségbe ment át.