Botrány és balesetveszély - szabadulnának a város emblematikus épületétől
Eladnák Szombathely egyik emblematikus épületét, a szecessziós Savaria nagyszállót, amely 2005 óta üresen áll, romlik az állaga, júniusban a megyei kormányhivatal gondoskodott a hulló cserepek miatti balesetveszély elhárításáról. A tulajdonos cég felszámolója ma már 355 millióért is túladna az épületen. A helyi ellenzék szerint az önkormányzatnak kellene megvásárolnia.




