Ma éjfélkor lejár egy fontos határidő
A felsőoktatás szeptemberben induló képzéseire február 15-én éjfélig lehet jelentkezni. Az Oktatási Hivatal kiemelte, kizárólag az E-felvételi rendszeren keresztül elektronikusan lehet benyújtani a jelentkezést, amit még az Ügyfélkapun keresztül is hitelesíteni kell.




