Nyolcmillió alkoholista országa lett Anglia
A pandémia alatt sorban zártak be a kocsmák és a pubok Angliában, de ez nem szegte kedvét a helyi lakosoknak. Inkább otthon isznak, ahol nincs záróra: észrevétlenül, de az alkoholfogyasztás ideje és mennyisége is fokozatosan megnőtt a szigetországban.




