Rekordot dönthetnek az amerikai beruházások: három nagy cég döntött Magyarország mellett
A három amerikai vállalat összesen 21,5 milliárd forint értékben ruház be.
Rekordot dönthetnek az amerikai beruházások: három nagy cég döntött Magyarország mellett
A három amerikai vállalat összesen 21,5 milliárd forint értékben ruház be.
Új korszak kezdődik a magyar energiaellátásban, az amerikaiak besegítenek
Ötéves LNG-szállítási megállapodást kötött az MVM az amerikai Chevronnal, amely értelmében évente 400 millió köbméter cseppfolyósított földgáz érkezik Magyarországra. A kormány szerint a megállapodás új mérföldkő az ellátásbiztonság és az energiaárak stabilitása szempontjából.
Duzzoghat Trump: már súlyos bűnözők között listázzák az öntudatos sógorokat
Diplomáciai feszültség érik az Egyesült Államok és Ausztria között: miután nyugati szomszédunkban nyíltan felháborodtak Trump titkos Öxit-tervén, a tengerentúlon „véletlenül” egy osztrák állampolgárt is a legveszélyesebb illegális bűnözők között listáztak az interneten, névvel és fényképpel.
A tengerentúlon tárgyal Jászai Gellért, komoly bejelentések jöhetnek a 4iG-től
Washingtonban folytatott magas szintű tárgyalásokat Jászai Gellért, a 4iG Csoport elnöke a magyar–amerikai gazdasági, ipari és védelmi együttműködések bővítése érdekében. Az egyeztetések középpontjában az űr- és védelmi ipari projektek finanszírozása, valamint a kétoldalú stratégiai kapcsolatok elmélyítése állt.
„Ez már nem drog” – Trump tömegpusztító fegyvernek minősítette a fentanilt
A törvénytelen úton előállított fentanil közelebb van a vegyifegyverhez, mint a kábítószerhez az amerikai elnök legújabb rendelete szerint.