Egis közgyűlés: 120 forintos osztalékot szavaztak meg
Az Egis Gyógyszergyár Nyrt. részvényenként 120 forint osztalékot fizet a 2011. szeptember 30-án zárult üzleti évének nyereségéből, erről egyhangúlag döntött a társaság szerdai éves rendes közgyűlése, amelyen a szavazatok 70,65 százalékát képviselő részvényes volt jelen.



