Lovas András intenzíves szakorvos: a béremeléstől a jövő héten még nem lesz több orvos
Nem lesz azonnal több orvos az egészségügyben a most bejelentett béremeléssel, de talán kevesebb sem, és már ez is valami - mondta a Szeged.hu portálnak Lovas András intenzív orvos, aki a járvány első hulláma idején először hívta fel a figyelmet nyilvános Facebook-posztjában arra, hogy a súlyos állapotú koronavírusos betegek ellátásához a lélegeztetőgép mellett komoly stábra is szükség van. Lovas szerint mostantól számítva öt-tíz éves folyamat, hogy kellő mennyiségű orvos legyen a rendszerben.