Egészségügy - Túl későn került műtőasztalra a beteg
Egy 62 éves nő másfél napos kórházi kálváriát követően, ami alatt a Honvédkórház egyik telephelyéről a másikra küldözgették, hogy elvégezhessék a szükséges vizsgálatokat, az ultrahang ugyanis nem állt rendelkezésre helyben, s így túl későn került sor az életmentő műtétre, meghalt. Kunetz Zsombor sürgősségi szakorvos, egészségügyi szakértő szerint a kórház törvénysértően működik, ha ultrahang nélkül üzemeltet sebészetet - idézi az RTL riportját az Index.




