Nagy a baj: egyre több körzetben nincs háziorvos
Egyre több körzetben nincs háziorvos, 2020-ra egymillió ember maradhat házorvos nélkül, a praxisok pedig nagyjából eladhatatlanok. Tizedannyi cserél gazdát évente, mint amennyi ahhoz kellene, hogy a fiatalok átvehessék a kiöregedő generáció helyét - mondták szakértők a Népszavának.




