BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

egészségügyi_ellátás

01.
19.
16:04

Megvolt az adósságrendezés - így kezdik az évet a kórházak

Mintegy másfél milliárd forinttal sikerült jobban, azaz kevesebb adóssággal zárni 2018-at, mint a 2017-es évet, a konszolidáció után ugyanis 13,8 milliárd forintnyi adóssága maradt a magyar kórházaknak a Magyar Államkincstár (MÁK) adatai szerint. Nem annyira jó hír, hogy a több mint két hónapja fennálló tartozások tizede, mintegy 3 milliárd is megmaradt az új évre.

Szerző(k):
Szepesi Anita