Nagy a baj - rendkívüli közgyűlést hívtak össze a traumatológusok
Rendkívüli közgyűlést hívott össze péntekre, június 21-re a Magyar Traumatológus Társaság vezetősége a budapesti traumatológiai ellátás a személyi és tárgyi feltételek kritikus helyzete miatt, amely a meghívó szerint már most is összeomlással fenyeget, a vidéki ellátás pedig változatlan feltételek esetén hamarosan kritikussá válhat - írja a 444.hu-n vezetett blogjában Kunetz Zsombor, sürgősségi szakorvos.




