04.
19.
10:45
Másfél éven belül jöhetnek az új E-Star részvények
Rendkívül családias hangulatban zajlott az E-Star közgyűlése. Részvényesből összesen két intézményi befektető, illetve a 41 százalékos tulajdoni hányaddal rendelkező Soós Csaba elnök képviseltette magát.
Szerző(k):
Józsa Bernát
