Szemétmocsár alakult ki a Duna déli vízgyűjtőjén
Csaknem fél méter vastagságú szemét torlódott fel egy erőmű gátjánál, amely műanyagpalackokból és egyéb hulladékból tömörült össze az Iszkeren. A Duna mellékfolyóján alig a bolgár főváros, Szófiától 40 kilométerre állt össze a göb. Jelentős környezetkárosításról van szó, az illetékesek hárítják a problémát.




