BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

drón

03.
15.
14:52

Újabb NATO-ország fölé küldtek egy orosz drónt, az ukrán légvédelem lőtte le

Orosz drón lépett be Lengyelország légterébe, amelyet az ukrán légvédelem is becélzott. Az eszközt a keleti ország felett lőtték le, amikor az visszatért a háborús övezetbe. Az elmúlt időszakban több drón is berepült NATO-országok fölé: a múlt héten a magyar légtérből Horvátországba szállt át és zuhant le egy eszköz. Hétfőn Romániában fogtak el egy orosz eszközt.

Szerző(k):
Szabó Dániel