Kokainpartin csaptak le a dílerekre a rendőrök
Összehangolt akció során, több helyszínen csaptak le és fogtak el a rendőrök négy férfit - egyiküknél éppen kokainpartit tartottak -, akikkel szemben jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) - közölte honlapján a rendőrség.




