Szerencsére nem tudta eladni - a rendőrök gyorsabbak voltak
A rendőrök elfogtak egy drogdílert, akinél többek között 138 kiló kannabisztörmeléket találtak.
Szerencsére nem tudta eladni - a rendőrök gyorsabbak voltak
A rendőrök elfogtak egy drogdílert, akinél többek között 138 kiló kannabisztörmeléket találtak.
A WADA-t is megfenyegette az USA
A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) aggodalmának adott hangot azt követően, hogy az Egyesült Államok kilátásba helyezte, megvonja tőle anyagi támogatását, ha nem hajt végre komoly reformokat a szervezeten belül - írja az MTI.
Kannabisz ültetvényre csaptak le a rendőrök
Közel 50 kilogramm, 150 millió forint értékű kábítószert és 36 millió forintot foglaltak le a nyomozók egy Budafokon elfogott 26 éves kábítószer-kereskedőnél. A rendőrök a házhoz tartozó garázsban egy szigetelt, nagy teljesítményű lámpákkal felszerelt helyiséget találtak, melyben 43 darab kannabisz tőből álló ültetvény volt - derül ki a rendőrségi közleményből.
Marihuánaaratásba kezdett a rendőrség
Négy marihuánaültetvényt számoltak fel a rendőrök Pest megyében és Budapesten - olvasható a police-hu honlapra szerdán feltett közleményben.
Már nem szállítják, Magyarországon kotyvasztják az amfetamint
Droglabort számolt fel a rendőrség a Fejér megyei Tordason. A lefoglalt anyagokból minimum 100-150 kilogramm amfetamint tudtak volna előállítani a tetten ért személyek, ennek feketepiaci ára megközelíti a 300 millió forintot.