Gyurcsány tárgyalni kíván a Jobbikkal
Gyurcsány Ferenc szerint igenis tárgyalni kell a Jobbikkal, de nem választási együttműködésről, vagy koalícióról, hanem arról, hogy utána a parlamentben hogyan bontsák le "Orbán bűnös rendszerét". Ezért tárgyalásra hívta a parlamentbe jutásra esélyes pártok vezetőit, az MSZP-Párbeszéd, az LMP, és a Jobbik vezetőit - tudósított a hvg.hu a március 15-i ellenzéki megemlékezésről.




