03.
18.
23:26
Zöldben fejezte be a napot Amerika
Növekedéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde főbb mutatói.
Szerző(k):
K. Gergely Kiss
Zöldben fejezte be a napot Amerika
Növekedéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde főbb mutatói.
Vegyes nap volt Európában
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.
Zöldben zárt New York
Növekedéssel zártak pénteken a New York-i értéktőzsde főbb mutatói.
Zöldben nyitott New York
Mérsékelten emelkedő indexekkel indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken.
Jó napja volt Európának
Nyereséges kezdést követően pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI.