Vörösben zárt Amerika
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Vörösben zárt Amerika
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Vegyesen indult a nap New Yorkban
Vegyesen nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók csütörtökön.
A héják felkapták a New York-i tőzsdéket
Az amerikai részvények a csütörtöki kereskedés utolsó órájában visszapattantak, hogy emelkedéssel fejezzék be a napot. A befektetők továbbra is a Federal Reserve legutóbbi politikai döntéshozó ülésének jegyzőkönyvének sólyomszerű olvasatát árazták, amely agresszívebb monetáris szigorítást sugallt.
Vegyes zárás a tengerentúlon
Az amerikai részvények pénteken vegyesen, de többnyire emelkedéssel zártak a hetet. A befektetők tovább árazták a Fed kamatemelési politikáját és az Oroszország elleni számos új szankció további hatásait.
Erősödéssel zártak a New York-i indexek
Emelkedéssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.