Erősödéssel kezdték a napot az amerikai indexek
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon.
Erősödéssel kezdték a napot az amerikai indexek
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden az amerikai értékpapírpiacokon.
Gyengüléssel indult a nap New Yorkban
Mínuszban indítottak az értéktőzsdék New Yorkban pénteken.
Mélyben álltak meg az amerikai tőzsdék a Fed-elnök hibája után
Az amerikai részvények péntek délután jelentősen zuhantak, és egy újabb hetet zártak mínuszban, mivel a befektetők a vállalati eredmények sokaságát mérlegelték, és a Federal Reserve agresszívabb monetáris szigorítását kezdték árazni.
Vörösben a New York-i indexek
Az amerikai részvények pénteken néhány gyenge eredményjelentést követően zuhantak a nyitás után, a technológiai cégek papírjait a kamatemelési várakozások ütötték ki.
Eséssel zártak a New York-i indexek
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.